Hakkımızda

MAKRO Yönetim Geliştirme Danışmanlık Şirketi, 1984 yılında Ankara’da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, MAKRO özel sektör kuruluşlarının, özellikle KOBİ’lerin, ve kamu kuruluşlarının gelişme ve büyüme hedeflerini hayata geçirmelerinde destek olmak amacıyla yenilikçi ve yüksek kalitede çözümler geliştirmekte ve sunmaktadır. Hizmetlerini sürekli araştırma ve öğrenme prensibiyle geliştiren bir ekip tarafından yönetilen şirketimiz, uzmanlaştığı alanlar olan Stratejik Yatırım Yönetimi, Fizibilite Etütleri, İş ve Yönetim Geliştirme ve Uluslararasılaşma danışmanlık ve eğitim hizmetlerinde üst düzey kalite ve tutarlılık arz etmektedir. Kalitemiz;

  • Müşteri odaklı çalışma,
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen tarafsız çözümler sunma,
  • Müşterilerimizin çıkarlarını koruyan yasal prosedürleri gözetme,
  • Müşterilerimizin bilgilerinin gizliliğini sağlama değerlerimizden ileri gelmektedir.

30 yılı aşkın süredir bu değerleri gözeterek hizmet sunan şirketimiz, bugün Türkiye’de geniş bir müşteri ve paydaş ağına sahip olmuştur.

Şirketimiz son yıllarda, Hayat Boyu Öğrenme,  Erasmus+ ve IPA Programları kapsamında Avrupa Birliği tarafından finanse edilen 15’ten fazla sayıda mesleki eğitim projelerinde koordinatör ve ortak olarak yer almakta, yerel piyasada 30 yılın üzerindeki deneyiminde kazandığı eğitim ve danışmanlık kapasitesini uluslararası platforma aktarmaktadır.

MAKRO Katalog (2015)

Top