Admin Yorum yapılmamış

İlki 2017 yılında düzenlenen ve ülkemizde de 2018 yılı içerisinde 200’ü aşkın farklı etkinlikle kutlanan “Erasmus Günleri” Avrupa festivalinin üçüncüsü 10-11-12 Ekim 2019 tarihlerinde Avrupa çapında eş zamanlı etkinliklerle gerçekleştirilecektir.

 

Erasmus Günleri etkinlikleri ile Erasmus+ Programınının, Erasmus+ projelerinin ve yararlanıcı hikayelerinin daha görünür hale gelmesi, her kesimden Erasmus+ yararlanıcısının projelerinin sonuçlarını ve hikayelerini yerelde paylaşması beklenmektedir. Bu doğrultuda, ErasmusDays etkinlikleri ile Erasmus+ Programının potansiyel yararlanıcısı tüm hedef gruplarla (kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, öğrenciler, gençler, tüm vatandaşlar) birlikte deneyim paylaşımının yapıldığı faaliyetlerin planlanması hedeflenmektedir. Proje sahibi her kurum kendi etkinliğini planlayabilecektir. Daha önce uygulanmış veya mevcut projenizin yaygınlaştırılmasına yönelik   faaliyetler düzenlenebilecektir.

 

MAKRO Yönetim Geliştirme Danışmanlık Şirketi, Türkiye’nin lider firması olarak, AB Projeleri geliştirme, yönetme ve uygulama konusunda değerli birikim ve tecrübelerine dayanarak son 10 yılda 20 AB projesinde hem ortak hem de lider olarak yer almaktan dolayı gurur duymaktadır. 

 

Erasmus+ Projelerimiz ve aktiviteleri hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmektedir:

Gençlere Yönelik E-ticaret Girişimciliği: DIVET

Göçmen Girişimciliği: MIGRAPRENEURS

Göçmenlerin Uyumu: MAV

 

Share This:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir