Admin Yorum yapılmamış

Sizi başarılı bir girişimci veya kurumsal girişimci yapan kişisel özellikleriniz ve yetkinlikleriniz hakkında hiç düşündünüz mü?

Başarı ve inovasyon tutkusu ile birçok görevi aynı anda yönetebilir misiniz? Veya sadece belirli görevleri yerine getirmeyi mi tercih edersiniz?

INNOGROW Uygulaması (App) yeni bir ‘öğrenme çizgisi’ yöntemi ile ‘kendinizi’ tanımanıza yardımcı olacak. App, günümüzün başarılı ve inovatif girişimcileri ve kurumsal girişimcilerinin özellikleri ile kendi özelliklerinizi karşılaştırma ve e-öğrenme dersleri ile yetkinliklerinizi geliştirme imkânı veriyor. Aynı zamanda, iş fikirlerinizi diğer kullanıcılar ve eğitmenlerin desteği ile geliştirebileceğiniz iş modeli geliştirme aracına erişebileceksiniz.

INNOGROW Uygulamasında yer alan Kendini Test Etme Aracı ve E-öğrenme Dersleri, Türkiye, İngiltere, İspanya, Yunanistan ve Romanya’da bulunan toplam 150 başarılı girişimci ve kurumsal girişimcinin katılımıyla ortak kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen saha araştırması verilerine dayanılarak geliştirildi.

Uygulama inovatif şirket kurmak isteyenler ve mevcut şirketini daha iyi yerlere getirmek isteyenler için tasarlandı. Uygulamada yer alan içeriklerin tamamı tüm ortak ülke dillerinde mevcut.

app.innogrow.org’u ziyaret ederek başarıya giden yolculuğunuza hemen başlayın!

INNOGROW App Tanıtımı için tıklayın.

Share This: