Efsa Sabit Yorum yapılmamış

Sizi So-VET (Genç İşsizliğe Alternatif olarak Sosyal Girişimcilik Projesi) kapsamında geliştirilen online eğitim içeriklerini tamamlayarak Erasmus+ kapsamında ücretsiz katılım sertifikası kazanmaya davet ediyoruz.

Aşağıdaki adımları izleyerek sertifikanızı kazanabilirsiniz:

  1. So-VET e-öğrenme platformunun kayıt sayfasına buradan erişin, istenen bilgiler ile kaydınızı oluşturduktan sonra tarafınıza 15 dk. içinde gelecek aktivasyon linkine tıklayarak hesabınızı aktif hale getirin,
  2. So-VET derslerine buradan yeni bir pencerede erişin. Bu sayfada ENROLL NOW! butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan listede Social Entreprenurship for Young Unemployed dersine tıklayın.
  3. Derslere eriştiğinizde ilk olarak 4 – Creating Business Model for Social Enterprises dersine girin ve ders sunumunu ilgili butonları (next, >) takip ederek çalışın.
  4. İlgili modülü tamamladığınızı belirten kutuyu işaretleyin. Tüm modülleri tamamladığınızda çıkacak olan “Sertifika” butonuna tıklayarak sertifikanızı indirebilirsiniz. 

Proje hakkında daha fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz. E-öğrenme platform ve ders(ler)e erişimde sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişime geçebilirsiniz (info@makroconsult.com.tr).

 

Share This:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir