Referanslar

2011-2013 yılları arasında başarılı bir şekilde uygulanan Leonardo da Vinci yenilik transferi HLS Projesi kapsamında DAA, MAKRO ile güvenle etkili bir şekilde çalışmıştır. MAKRO’nun yoğun ve zorlu çalışmalar içeren süreçlerde projeye sağladığı katkılar her zaman çok yardımcı olmuştur. MAKRO’nun işbirliği ve desteği olmaksızın proje kesinlikle bu kadar iyi ve başarılı olamazdı.

DAA, MAKRO’yu Avrupa Birliği proje ortağı olarak şiddetle tavsiye eder.

Susan Proesel

Die Deutsche Angestellten-Akademie GmbH

MAKRO Yönetim Geliştirme Danışmanlık Şirketi ile Erasmus + KA2 – Cooperation and Innovation for Good Practices programı kapsamında “Training for the Production of Organic Olive Oil (Ecolive)” projesi sayesinde tanıştım. Biz İzmir ABİGEM olarak projenin yürütücüsü konumundayız. Proje kapsamında, Türkiye’den MAKRO Danışmanlık yanında İtalya, Yunanistan ve Kıbrıs’tan olmak üzere toplam 5 ortağımız var. Bu ortaklık yapısı içinde 1 Eylül 2015 tarihinden bu yana birlikte çalışıyoruz. MAKRO Danışmanlık ile ortaklığımızın diğer bütün ortaklarımız yanında ayrıcalıklı bir yönü olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim. Bu ortaklığın, İzmir ABİGEM’in vizyonu kapsamında büyük önem verdiği, “uluslararası hibe ve desteklerden etkin bir şekilde yararlanma ve yararlandırma” hedefine ulaşmada çok değerli bir katkısı olduğunu düşünüyorum. MAKRO ile ortaklık, Projenin şimdiye kadarki her aşamasında değer zincirini “geliştirici”, “zenginleştirici” ve “kolaylaştırıcı” oldu. Önümüzdeki 2 yıla yakın süreç içinde de ortaklığın bu niteliklerinin korunacağına inancım tam. İzmir ABİGEM olarak, MAKRO Danışmanlık ile işbirliğimizin başka alanlara ve projelere doğru ilerlemesini arzu etmekteyiz.

      Dr. Canan Arıkbay

   İzmir ABİGEM A.Ş. Direktörü

MAKRO Danışmanlık son derece etkili, detay odaklı bir proje ortağıdır. Bütün proje faaliyetlerini ve sorumluluklarını başarıyla yerine getirmek ve tamamlamak için mükemmel proje yönetimi becerilerini ve geniş bilgi birikimlerini kullanmışlardır.

MAKRO Danışmanlık, projelerin her aşamasında, başlangıç, görev ve faaliyet dağılımı, ayrıntılı planlama, yürütme ve tamamlama konularında mükemmel bir katkı sağlamıştır.

Proje uygulama sürecinin ötesinde, nihai proje sonuçlarının ve çıktılarının kalitelisini artırmaya yönelik birçok yaratıcı bakış açısı paylaşmışlardır.

MAKRO Danışmanlık, yararlı, özenli ve güvenilir bir proje ortağı olduğunu kanıtlamıştır. Bu nedenle, MAKRO Danışmanlığı; karmaşık, zorlayıcı, hızlı, eğitim amaçlı ve / veya araştırma projelerinde destekleyici, uygulayıcı veya denetleyici arayan tüm kurumlara tavsiye ederim.

(İmzalı referans mektubu)

Doç. Dr. Petar Antov

 University of Forestry Uluslararası ve Halkla İlişkiler Koordinatörü

MAKRO ve uzmanları ile çalışma deneyimime dayanarak, işte ve hayatta başarılı olmak için gerekli olan tutkuyu gösterdiklerini söyleyebilirim. MAKRO’daki arkadaşlarım, herhangi bir projede ortaya çıkan sıradan zorluklara rağmen, iyi bir çalışma ortaya koymak için bağlılık ve kararlılık göstermiş ve planlanan hedeflere ulaşma yollarını ortaya koymuşlardır.  MAKRO ile çalışmaktan çok zevk aldım ve gelecekte bunu tekrar yapabilmeyi umuyorum.

Alberto Gómez, PhD

Uluslararası İktisat Danışmanı

MAKRO Danışmanlık, Avrupalı ortaklarımız arasında elit bir seçim olarak kabul edilir! Bunun temel sebebi; profesyonellikleri, güvenilirlikleri, iş ilişkileri kurma ve sürdürmedeki ve etkinlikleridir. Daima arkadaşça ve etkili iletişim ve iş birliği kuran kadrosu, MAKRO’nun sürekli gelişimini ve başarısını sağlayan kilit unsurdur. 

Giorgos Giorgakis

EUROSUCCESS Danışmanlık Genel Müdürü

MAKRO güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortaktır. MAKRO Ekibi son derece etkili, her zaman en iyi sonuçlar elde etmeye odaklı ile çalışır. MAKRO Ekibi ile yeniden çalışmaktan memnuniyet duyarım.

Gianluca Coppola

Eurocrea Merchant Srl AB Projeleri Birim Müdürü

MAKRO’daki iş arkadaşlarımıza, birlikte yürüttüğümüz çeşitli AB projelerindeki profesyonel ve güvenilir çalışmaları için minnettarız. MAKRO tarafından ortaya konulan stratejiler ve yaklaşımlar her zaman en gerçekçi ve pratik olanlardı.

Helmut Kronika,

BEST Institut fur Berufsbezogene Weiterbildung und Personaltraining Gmbh Genel Müdürü

 

 

Top